جستجو   :  
تعداد :8          صفحه 1 از 1
با هر بار تمدید یکساله یک هدیه برای تبلیغ سایت خود بگیرید!
راهنمای استفاده از کد های هدیهاز آنجا که هدف ما در سامانه سایت ساز علاوه بر ایجاد امکانات کافی جهت ساخت یک سایت حرفه ای ، فراهم نمودن بستر مناسب جهت بهینه سازی سایت های طراحی شده و انجام تبلیغات آنها در شبکه اینترنت است سعی کرده ایم با اعطای رایگان بسته های مختلف بهینه سازی و تبلیغات سایت به عنوان هدیه استفاده از خدمات سایت ساز گامی در جهت آغاز این روند برداریم.در ادامه با نحوه دریافت و استفاده از این هدایا آشنا خواهید شد.
ادامه ...
10 توصیه برای کسب و کار اینترنتی
پیش بینی های تجاری نشان دهنده یک انفجار در عالم تجارت الکترونیک است، که نشان می دهد هم اکنون زمان مناسبی برای توسعه کسب و کار اینترنتی است. تعداد بی شماری تاکتیک برای تغذیه یک کسب و کار اینترنتی وجود دارد. اگر تازه شروع کرده اید امروز زمان آن است که از حضور تمام عوامل لازم برای موفقیت در این کار مطمئن شوید. بیایید 10 قدم حیاتی در این زمینه را مرور کنیم.
ادامه ...
جایگاه اینترنت در توسعه کسب و کار
مهمترین اثر اینترنت بازسازی اقتصاد و فعالیت‌های سنتی است. اینترنت قابلیت‌های اساسی تغییر شکل اساسی در همة کسب و کارها را فراهم کرده که شامل تمامی اجزای زنجیره ارزش و انواع فعالیت‌ها(و نه فقط شرکت‌های آنلاین) می‌شود. این امر، شامل تغییرات عمده‌ای می‌شود که نه تنها در مورد نحوه خرید و فروش محصولات، بلکه همچنین در مورد چگونگی طراحی، تولید و توزیع محصولات و خدمات هم بحث می‌کند. امروزه حتی یک کسب و کار کوچک هم می‌تواند با زنجیره تامینی پویا کار کند که در سطح جغرافیایی وسیعی گسترده است و با نیروی کاری جهانی تجارت می‌کند.
ادامه ...
مقاله جامع کسب درآمد از اینترنت
افراد زیادی هستند که به کسب درآمد از اینترنت علاقه دارند اما از مزایای آن به درستی اطلاع ندارند. در ادامه به برخی از مزایایی که کسب درآمد از اینترنت در اختیار ما میگذارد اشاره میکنیم.
ادامه ...
۳۸ روش واقعی کسب درآمد از اینترنت (شامل روش‌هایی با پتانسیل درآمد بالا)
چه کسی هست که دوست نداشته باشد پول بیشتری بدست آورد؟ چه از طریق شغل پاره‌وقت و چه انجام پروژه‌ها بصورت فریلنسری، اضافه شدن پول به حساب بانکی شما همیشه دلپذیر است. اما متاسفانه همه افراد نمی‌توانند شغل دومی داشته باشند یا روی شغل اول‌شان اضافه‌کاری دریافت کنند. اگر شما نیز از این دسته افراد هستید یا اینکه دوست دارید در منزل‌تان درآمد کسب کنید، تسلیم نشوید. به جای اینکار، از جایی که بیشترین زمان خود را آنجا تلف می‌کنید بهره بگیرید: اینترنت.
ادامه ...
خدمات دیگر سیما وب

ادامه ...
نحوه برطرف کردن فونت بهم ریخته سایتهای فارسی در فایر فاکس
حتماً تا به حال با صفحاتی مواجه شده اید که به زبان فارسی نوشته شده اند، اما وقتی از آنها بازدید می کنید با کلماتی به هم ریخته و غیر قابل فهم مواجه می شوید. دلیل این مشکل ناسازگار بودن Encoding انتخاب شده در مرورگر با زبان فارسی است.
ادامه ...
نقش طراحی وب سایت در افزایش فروش
اکثر مردم بر این باورند که طراحی وب ، تنها خلق یک وب سایت با ظاهری جذاب است. گرچه ممکن است این طرز فکر در بسیاری از موارد درست باشد ، با این وجود طراحی وب سایت کارامد یعنی طراحی سایتی که از نظر بصری جذاب و از سوی کاربر و موتورهای جستجو محبوب باشد و همچنین به منظور فروش طراحی شده باشد.در ساختن یک وب سایت با کیفیت که هم چشم نواز بوده و هم با هدف کمک به کسب و کار شما طراحی شده باشد ، فاکتورهای زیادی دخیل است اما نااگاهی شما درباره ی طراحی وب سایت ممکن است توانایی شما را در دستیابی به اهدافتان در بازاریابی تحت تاثیر قرار دهد. پس قبل از اینکه به سراغ طراحی وب سایت جدید خود بروید یا اینکه بخواهید به سایت فعلی خود سر و سامانی دهید اندکی تامل کنید. این مقاله با بررسی بعضی از فاکتورها به شما در انتخاب شرکت مناسب برای طراحی وب سایتتان کمک خواهد کرد تا آگاهانه تر تصمیم بگیرید و بتوانید با داشتن وب سایتی زیبا و سودمند به کسب و کار خود رونق دهید.
ادامه ...

   1   

×