جستجو   :  
تعداد :8          صفحه 1 از 1
افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو- قسمت اول: مقدمه
جهت آشنایی هر چه بیشتر کاربران سامانه سایت ساز با بحث سئو قصد داریم در مجموعه مقالاتی به ارائه روش های افزایش رتبه وب سایت در موتور های جستجو گر بپردازیم.
ادامه ...
افزایش رتبه در موتور های جستجو قسمت دوم: تاثیر شبکه های اجتماعی
اخیرا محبوبیت در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توییتر و گوگل پلاس اهمیت بیشتری برای موتور های جستجو پیدا کرده و آن را به یکی از مهمترین عوامل بر سئو سایت تبدیل کرده اند. ولی موتور های جستجو چگونه می فهمند که یک پیج یا صفحه اختصاصی دارای محبوبیت در میان کاربران است؟ پاسخ به این سوال راحت نیست و هر شبکه اجتماعی باتوجه به استراتژی که دارد ، از یک سیاست جداگانه (هرچند شبیه) نسبت به سایر شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.
ادامه ...
افزایش رتبه در موتور های جستجو قسمت سوم : لینک سازی
همانطور که از نام لینک سازی مشخص است، به هر گونه فعالیتی که موجب ایجاد لینک برای سایت شما می شود، لینک سازی گفته می شود.لینک سازی خیلی اوقات در حالت عادی بدون اینکه شما بدانید اتفاق می افتد.برای مثال، وقتی سایت خود را در سایت های نیازمندی تبلیغ می کنید و لینک آن را قرار می دهید، این خود یک لینک سازی محسوب می شود.
ادامه ...
آیا به وب سایت نیاز دارم ؟
با رشد سریع و همه گیر شدن پدیده شگفت انگیز اینترنت در دنیای امروز سبک تجارت و بازاریابی تغییر کرده است و دیگر روش های سنتی تبلیغات و بازاریابی پاسخگو نیستند و کارایی لازم را ندارند. طبق آمار رسمی منتشر شده در جهان حدود4/2 میلیارد و در ایران حدود 42 میلیون کاربراینترنت وجود دارد و با توجه به همین آمار ایران در رده سیزدهم از نظر تعداد استفاده کنندگان از شبکه اینترنت قرار دارد و این نشان دهنده عمق نفوذ اینترنت در جامعه جهانی و ایرانی است.
ادامه ...
فعال سازی سرویس پرداخت هنگام تحویل کالا
جهت فعال سازی خدمات فروش پستی محصولات خود و فراهم آوری امکان پرداخت وجه به مامور پست برای خریداران محصولات فروشگاه خود می بایست در یکی از سرویس های فروش پستی ثبت نام نمایید. در حال حاضر این سامانه از توابع سرویس فروش پستی آسمان وب پشتیبانی می نماید و برای ثبت نام و فعال سازی امکان فروش پستی در سایت خود می بایست مراحل زیر را انجام دهید :
ادامه ...
فعال سازی سرویس پرداخت آنلاین برای وب سایت
جهت فعال سازی خدمات پرداخت آنلاین برای وب سایت خود شما میبایست ابتدا از یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت اینترنتی دروازه پرداخت دریافت نمایید. در حال حاضر شرکت های زیر در سیستم قابل استفاده می باشند
ادامه ...
تاثیر گواهی ssl و https در رتبه گوگل
گواهی امنیتی ssl پروتکلی برای رمزنگاری انتقال اطلاعات بین سایت شما و مرورگر کاربرانتان می باشد . پس از فعال سازی ssl بر روی سایت آدرس سایت شما به جای http با https آغاز می شود و آیکن قفل سبز رنگ به همراه عبارت secure در آدرس بار مرورگر کاربران سایت شما نمایش داده می شود.
ادامه ...
ثبت نام پنل اس ام اس رایگان
جهت فعال سازی خدمات ارسال پیامک جهت ارسال پیامک انبوه به اعضا خبر نامه، ارسال پیامک های خودکار پس از خرید محصولات شما به کاربران، اطلاع رسانی سریع پرداخت های انجام شده توسط سایت شما و ... می بایست به صورت رایگان در سایت zipsms.ir ثبت نام نموده و یک پنل ارسال پیامک دریافت نمایید . از این پنل می توانید جهت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و یا ارسال پیامک به مشتریان خود نیز استفاده نمایید. پس از ثبت نام ، نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت خواسته شده در بخش تنظیمات اصلی سایت وارد نمایید. جهت دریافت پیامک به محض انجام پرداخت توسط سایت شما مطمئن باشید که سامانه شما دارای شارژ کافی جهت ارسال پیامک می باشد.
ادامه ...

   1